Legjobb tanulóink

A 2017/2018. tanév tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam:
    Gara Attiláné (Miskolc)

  • 10. évfolyam:
    Bakó Gabriella (Miskolc)

  • 11. évfolyam:
    Mártonné Nagy Ildikó (Miskolc)

  • 12. évfolyam:
    Barva Ákos (Miskolc)

  • 9-12. évfolyamon legjobb eredményt érte el:
    Barva Ákos (Miskolc)

  • A legjobb eredménnyel érettségizett (az iskola tanulója volt négy tanéven át):
    Barva Ákos (Miskolc)


A 2015/2016. tanév tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam:
    Esztrab Adrienn (Miskolc)

  • 10. évfolyam:
    Barva Ákos (Miskolc)

  • 11. évfolyam:
    Kinter Ákos (Tiszaújváros)

  • 12. évfolyam:
    Baranyiné Molnár Erzsébet (Miskolc)

  • 9-12. évfolyamon legjobb eredményt érte el:
    Baranyiné Molnár Erzsébet (Miskolc)

  • A legjobb eredménnyel érettségizett (az iskola tanulója volt négy tanéven át):
    Baranyiné Molnár Erzsébet (Miskolc)


A 2014/2015. tanév tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam:
    Drengubján Csabáné (Encs)

  • 10. évfolyam:
    Gácsi Norbert (Miskolc)

  • 11. évfolyam:
    Koltai Józsefné (Sárospatak)

  • 12. évfolyam:
    Szenderné Veréb Zsuzsanna (Encs)

  • 9-12. évfolyamon legjobb eredményt érte el:
    Szenderné Veréb Zsuzsanna (Encs)

  • A legjobb eredménnyel érettségizett:
    Harkály Noémi (Miskolc)


A 2013/2014. tanév tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam:
    Gácsi Norbert (Miskolc)

  • 10. évfolyam:
    Lengyel Lajos (Encs)

  • 11. évfolyam:
    Szenderné Veréb Zsuzsanna (Encs)

  • 12. évfolyam:
    Némethné Kiss Ida (Tiszaújváros)

  • 9-12. évfolyamon legjobb eredményt érte el:
    Gálné Tóth Anette (Miskolc)

  • A legjobb eredménnyel érettségizett (4 évig az iskola tanulója volt):
    Szabó Gábor (Tiszaújváros)


A 2012/2013. tanév tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam:
    Lengyel Lajos (Encs)

  • 10. évfolyam:
    Szenderné Veréb Zsuzsanna Mária (Encs)

  • 11. évfolyam:
    Gálné Tóth Anett (Miskolc)

  • 12. évfolyam:
    Földvári István (Tiszaújváros)

  • 9-12. évfolyamon legjobb eredményt érte el:
    Földvári István (Tiszaújváros)

  • A legjobb eredménnyel érettségizett (4 évig az iskola tanulója volt):
    Bodzás Gábor (Edelény)


A 2011/2012. tanév tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam:
    Szenderné Veréb Zsuzsanna Mária (Encs)

  • 10. évfolyam:
    Gálné Tóth Anett (Miskolc)

  • 11. évfolyam:
    Fazekas Zsoltné (Edelény)

  • 12. évfolyam:
    Vargáné Gulyás Márta (Encs)

  • 9-12. évfolyamon legjobb eredményt érte el:
    Vargáné Gulyás Márta (Encs)

  • A legjobb eredménnyel érettségizett (4 évig az iskola tanulója volt):
    Antal Pál (Miskolc)


A 2010/2011. tanév tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam:
    Török Tamara (Edelény)

  • 10. évfolyam:
    Fazekas Zsoltné (Edelény)

  • 11. évfolyam:
    Vargáné Gulyás Márta (Encs)

  • 12. évfolyam:
    Kőszeginé Lengyel Rita (Tiszaújváros)

  • 9-12. évfolyamon legjobb eredményt érte el:
    Kőszeginé Lengyel Rita (Tiszaújváros)

  • A legjobb eredménnyel érettségizett:
    Csutár Ágnes (Miskolc)


A 2009/2010. tanév tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam:
    Fazekas Zsoltné (Edelény)

  • 10. évfolyam:
    Vargáné Gulyás Márta (Encs)

  • 11. évfolyam:
    Kőszeginé Lengyel Rita (Tiszaújváros)

  • 12. évfolyam:
    Munkácsi Adrienn (Miskolc)

  • 9-12. évfolyamon a legjobb tanulmányi eredményt érte el:
    Munkácsi Adrienn (Miskolc)

  • A legjobb eredménnyel érettségizett:
    Munkácsi Adrienn (Miskolc)


A 2008/2009. tanév tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam :
    Antal Pál (Edelény)

  • 10. évfolyam:
    Kőszeginé Lengyel Rita (Tiszaújváros)

  • 11. évfolyam:
    Munkácsi Adrienn (Miskolc)

  • 12. évfolyam:
    Bukhárd István (Tiszaújváros)

  • 9-12. évfolyamon a legjobb tanulmányi eredményt érte el:
    Lévai Csaba (Edelény)

  • A legjobb eredménnyel érettségizett:
    Molnár Péterné (Miskolc)


A 2007/2008. tanév tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam :
    Kőszeginé Lengyel Rita (Tiszaújváros)

  • 10. évfolyam: Munkácsi Adrienn (Miskolc)

  • 11. évfolyam:
    Király Mihály (Edelény)
    Mata Attiláné (Edelény)
    Tóth Béla (Edelény)

  • 12. évfolyam: Veres Zsoltné (Miskolc)

  • A legjobb eredménnyel érettségizett:
    Barna Ágnes (Tiszaújváros)
    Ferkel Erzsébet (Edelény)


A 2006/2007. tanév évvégi tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam :  
    9/1 Sajgó Zoltánné (Sárospatak)
    9/2 Kedves Erzsébet Piroska (Tiszaújváros)
    9/3 Szmik Mihályné (Sajószentpéter)
     
  • 10. évfolyam:
    10/1 Brevák Miklósné (Szerencs)
    10/2 Bukhárd István (Tiszaújváros)
    10/3 Kocsis Tibor (Encs)
     
  • 11. évfolyam:
    Ferkel Erzsébet (Edelény)
    Ádám Lajos (Edelény)
    Sándor Pálné (Edelény)
     
  • 12. évfolyam:
    Török Tiborné (Edelény)
    Budai Izabella (Szerencs)
    Héring Istvánné (Szerencs)
     
  •  A legjobb eredménnyel érettségizett:
    Lázár Györgyné (Mezőkövesd)


A 2006/2007. tanév félévi tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam :
    9/1 Lukácsi Éva (Sárospatak)
    9/2 Munkácsi Adrienn (Miskolc)
    9/3 Batyiné Homovics Zsuzsa (Encs)
     
  • 10. évfolyam:
    10/1 Brevák Miklósné (Szerencs)
    10/2 Molnár Péterné (Miskolc)
    10/3 Lévai Csaba (Sajószentpéter)
     
  • 11. évfolyam:
    Bordás Géza (Miskolc)
    Ferkel Erzsébet (Edelény)
    Veres Zsoltné (Miskolc)
     
  • 12. évfolyam:
    Budai Izabella (Szerencs)
    Héring Istvánné (Szerencs)
    Héring Lászlóné (Szerencs)


A 2005/2006. tanév évvégi tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam :   
    9/1 Brevák Miklósné (Szerencs)
    9/3 Molnár Péterné (Miskolc)
    9/4 Oravecz István( Encs)
    9/5 Lévai Csaba (Sajószentpéter)
  • 10. évfolyam:  
    10/1 Lukácsi László (Sárospatak)
    10/2 Bordás Géza(Miskolc)
    10/3 Ferkel Erzsébet (Edelény)
  • 11. évfolyam:
    Budai Izabella (Szerencs)
    Héring Istvánné (Szerencs)
    Török Tiborné (Edelény)


A 2005/2006. tanév félévi tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam :
    9/1 Brevák Miklósné (Szerencs)
    9/3 Birinyi Zoltán (Mezőkövesd) és Bukhardt István (Tiszaújváros)
    9/4 Oravecz István (Encs)
    9/5 Lévai Csaba és Aranyi Jánosné (Sajószentpéter)
  • 10. évfolyam:
    10/1 Lovász Richárd (Szerencs)
    10/2 Bordás Géza(Miskolc)
    10/3 Ferkel Erzsébet (Edelény)
  • 11. évfolyam:
    Budai Izabella (Szerencs)
    Héring Istvánné (Szerencs)
    Török Tiborné (Edelény)


A 2004/2005. tanév évvégi tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam :  
    Ferkel Erzsébet (Edelény)
    Csikja Ferencné (Edelény)
    Matiszné Pálinkás Ildikó (Edelény)
    Sándor Pálné (Edelény)
    Ádám Lajos és Csíkja Zsoltné (Edelény)
  • 10. évfolyam:
    Budai Izabella (Szerencs)
    Héring Istvánné (Szerencs)
    Török Tiborné (Edelény)


A 2004/2005. tanév félévi tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam :   
    Ferkel Erzsébet (Edelény)
    Matiszné Pálinkás Ildikó (Edelény)
    Csikja Ferencné (Edelény)
    Csikja Zsoltné (Edelény)
    Glonczi Márton és Sándor Pálné (Edelény)
  • 10. évfolyam:
    Török Tiborné (Edelény)
    Budai Izabella (Szerencs)
    Héring Istvánné (Szerencs)


A 2003/2004. tanév évvégi tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam : 
    Török Tiborné (Edelény)
    Budai Izabella (Szerencs)
    Budai Zsolt (Szikszó)
    Lázár Györgyné (Mezőkövesd)
    Rontóné Farkas Anna (Tiszaújváros)
    Pusi Elemér (Edelény)


A 2003/2004. tanév félévi tanulmányi versenyének díjazottjai:

  • 9. évfolyam :  
    Török Tiborné (Edelény)
    Pusi József (Edelény)
    Lázár Györgyné (Mezőkövesd)
    Budai Zsolt (Szikszó)
    Rontóné Farkas Anna (Tiszaújváros)