Digitális Középiskola: 2009/2010. tanév nyitása

2009. szeptember 1.

A 2009/2010-es tanév 1. félévében 4 évfolyamon, 12 osztályban 443 hátrányos helyzetű felnőtt tanuló végezheti középfokú tanulmányait a Digitális Középiskola esélyegyenlőségi program keretében.

A 2008/09. tanév befejeztével a harmadik végzős évfolyam érettségizett le a Digitális Középiskola program keretében.

HallgatóinkA jó tanulók részére tanul-mányi verseny kerül meghirdetésre ebben a tanévben is.

A tanév végén pénzjutalomban részesül évfolyamonként a legjobb tanulmányi eredményt elért tanuló, a legjobb érettségi eredményt elért tanuló, valamint a végzős évfolyamon a 9-12. évfolyamig, a négy év alatt a legjobb tanulmányi átlag eredményt elért tanuló.

A tanulmányi versenyt az INNOCENTER Innovációs Központ Közhasznú Nonprofit Kft. vezérigazgatója, Dr. Balla László hirdette meg.